2013 m. balandžio 16 d., antradienis

"I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me)"
Oficialiai skelbiu: pavasaris atėjo!!! Jaučiuosi lyg katė ant palangės, kuri išsidrėbusi sugeria kiekvieną saulės spindulį...geeeera. Vėl jaučiu gyvybę ir energiją tvyrančią ore ir visiems, kurie dabar nori prisikabinti ir sugadinti nuotaiką, galiu išrėkti: tai mano gyvenimas, kaip išeina taip ir gyvenu, kita – ne jūsų reikalas.
Šiandien smaginuosi su Whitney Houston 1987 metų hitu "I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me)". Daina, jos klipas, yra gavusi nemažai apdovanojimų, vienas svarbiausių, žinoma, „Grammy“, kurį pasisekė išpešti geriausio moteriško pop pasirodymo kategorijoje, o vėliau, nepaisant prieštaringų kritų vertinimų, daina net imta laikyti 80-ųjų brangakmeniu.
Dainą Whitney parašė  George Merrill ir  Shannon Rubicam iš „Boy Meets Girls“, kurie jau buvo parašę ir ankstesnį dainininkės singlą „How Will I Know“ su šiuo, beje, dažnai ir lyginama 1987-ųjų daina. Abejoju ar šis lyginimas būtų bent kiek teisingas, jei daina iš planuoto country skambesio nebūtų, prodiuseriui Narada‘i Michael‘iui Walden‘ui vadovaujant, virtusi šokių hitu.
Kad ir kaip bebūtų ir, kad ir kas besipeštų, Whitney Houston, mano manymu, galėjo sudainuoti bet ką, o tas bet kas, vis tiek, padedant komandai, virsdavo kažkuo stipriu ir temperamentingu.
Gero (pagaliau prasimušusio į mūsus) pavasario vakaro.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą